مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اسید سولفوریک قیمت | شرکت واردات و صادرات آن در غرب کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تامین کننده اسید سولفوریک در سراسر کشورشرکت واردات و صادرات اسید سولفوریک در غرب کشورقیمت جهانی اسید سولفوریک اولین تولید کننده اسید سولفوریک در ایران و جهان

اسید سولفوریک قیمت های متفاوتی دارد که بستگی به مواردی از جمله کیفیت و درجه خلوص آن دارد. 

با این که این نوع از ماده شیمیایی بسیار ارزنده و با اهمیت از جانب شرکت های داخلی تولید می شود، اما دیده شده که برخی هم آن را از خارج کشور وارد کرده اند. شرکت واردات و صادارت آن در غرب کشور در انواع درصدهای متفاوتی این محصول را عرضه می دارند. 

اسید سولفوریک که به آن سلطان مواد شیمیای هم لقب داده اند را می توان از راه های مختلفی تهیه کرد. بیشتر شرکت های بزرگ و صنعتی خریدار این ماده می باشند.

اسید سولفوریک قیمت | شرکت واردات و صادرات آن در غرب کشور

تامین کننده اسید سولفوریک در سراسر کشور

تامین کننده اسید سولفوریک در سراسر کشوراسید سولفوریک را شرکت های مختلفی وجود دارند که تولید می کنند. 

این شرکت ها تأمین کننده اصلی این ماده شیمیایی بسیار با اهمیت هستند. آنان از طریق نمایندگی ها و یا دفاتر فروشی که در مرکز شهرهای مختلف کشورمان دارند، اسید سولفوریک تولید شده را به دست مشتریان خود می رسانند. 

شعبه های فروش و فروشندگانی که عرضه کننده جزئی می باشند را هم می توان تامین کننده اسید سولفوریک نامید. 

دسترسی به این ماده در هر جایی که نیاز داریم آسان است. تامین کنندگان از راه های گوناگونی که در اختیار دارند، محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

شرکت واردات و صادرات اسید سولفوریک در غرب کشور

شرکت واردات و صادرات اسید سولفوریک در غرب کشوراسید سولفوریک ایرانی، یکی از بهترین نوع این ماده به شمار می رود و برای همین است که خریداران گوناگونی در سطح جهان دارد. 

در این زمینه شرکت های متعددی هستند که این نوع از ماده شیمیایی را هم صادر می نمایند و در کنار آن وارد هم می کنند. تولید کننده اسید سولفوریک، محصول خود را به گروه های بازرگانی به فروش می رساند و آنان هم به کشورهای درخواست کننده، آن را انتقال می دهند. 

در همین حال در بازار خرید و فروش می توان این محصول را از نوع وارداتی هم مشاهده کرد. شرکت های تجاری وارد کننده آن به بازار داخلی می باشند. 

قیمت جهانی اسید سولفوریک

قیمت جهانی اسید سولفوریک قیمت اسید سولفوریک در جهان هر روز در حال تغییر می باشد. بیشتر بازار بورس است که تعیین کننده نرخ این گونه از اسید می باشد. 

شرایط اقتصادی و سیاسی کشورهای تولید کننده و همچنین مصرف کننده، روی قیمت های اسید سولفوریک به شدت تأثیرگذار می باشند و هر تحولی باعث می شود تا این ماده نرخش تفاوت کند. 

برای این که از تازه ترین قیمت های جهانی اسید سولفوریک اطلاع حاصل کنید، نیاز است که به شرکت های بازرگانی و یا بازار بورس مراجعه نمایید. 

اما اسید سولفوریک در برخی از بازارها تا فی تن 30 دلار آمریکایی تبادله شده است که این قیمت همان طور که در بالا هم ذکر نمودیم، ثابت نمی باشد و متفاوت است. با مراجعه به وبسایت های مختلف نیز می توان قیمت های روز جهانی را هم به دست آورد. در این وبسایت ها فروشندگان آن در درصدهای متفاوتی عرضه می دارند که این موضوع روی قیمت اسید سولفوریک تأثیر بسزایی می گذارد. 

اولین تولید کننده اسید سولفوریک در ایران و جهان

اولین تولید کننده اسید سولفوریک در ایران و جهاناسید سولفوریک که در گذشته به آن جوهر گوگرد می گفتند، برای نخستین بار در ایران آن را کسی به نام جابر بن حیان کشف کرد. این کشف سپس باعث تحولات شگرفی در دنیا صنعت شد؛ به طوری که امروزه بر اساس میزان مصرف اسید سولفوریک است که کشورهای پیشرفته را درجه بندی می کنند. به این معنی، هر کشوری که بیشتر از اسید سولفوریک کار بگیرد، صنعتی تر و پیشرفته تر می باشد. 

در حال حاضر کارخانه های متعددی در کشورمان این اسید را تولید می کنند. خریدار اسید سولفوریک ایران، صنایع داخلی و هم چنین شرکت های بزرگ در سطح دنیا می باشند. 

این گونه از ماده شیمیایی کاربردهای بسیار فراوانی در تولید هر گونه کالایی دارد و اهمیت آن هم در همین موضوع می باشد. 

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید