مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار انواع اسید سولفوریک بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری درباره خصوصیات اسید سولفوریک مایعفروش بدون واسطه اسید سولفوریک بسته بندی

اسید سولفوریک یک اسید معدنی قوی است. اسید سولفوریک که یک ماده شیمیایی بسیار مهم است، در صنعت با روش تماس یا روش اتاق سرب تولید می شود. از اسید سولفوریک در کودها، رنگدانه ها، مواد منفجره، سموم دفع آفات، نمک غیر آلی و فرآیندهای تصفیه نفت و متالورژی در غلظت های مختلف استفاده می شود. مجموعه ما بازار فروش اسید سولفوریک بسته بندی در انواع مختلف است.

بازار انواع اسید سولفوریک بسته بندی

مختصری درباره خصوصیات اسید سولفوریک مایع

مختصری درباره خصوصیات اسید سولفوریک مایع  از اسید سولفوریک مایع در تولید باتری های مختلف استفاده می شود. در بین مردم به “اسید باتری” معروف است. برق را هدایت می کند. وقتی در آب حل می شود ، گرمای بسیار زیادی خارج می شود. اسیدهای سولفوریک موجود در بازار بیشتر 93/78 یا 98 درصد است. اسید سولفوریک غلیظ دارای جرم 96-98٪ H2SO4 است. یکی از خواص آن این است که ماده ای نزدیک به آب است. اسید سولفوریک غلیظ آب بسیاری از مواد آلی را می گیرد و یک واکنش گرمازا ایجاد می کند. به دلیل این ویژگی ، هنگام لمس می تواند آسیب زیادی به پوست وارد کند. به همین دلیل ، رقت اسید سولفوریک باید بسیار دقیق انجام شود. وقتی 1 مول اسید سولفوریک به مقادیر زیادی آب اضافه شود ، حدود 880 کیلوژول گرما آزاد می شود. افزودن آب به اسید سولفوریک غلیظ بسیار خطرناک است. از آنجا که آب بسیار ناگهانی می جوشد ، به دلیل واکنش بسیار گرمازا ، روی اسید حباب ایجاد می کند. یکی از پرمصرف ترین و مورد استفاده ترین مواد در صنایع شیمیایی است.

در صنایع کشاورزی ، مقادیر زیادی اسید برای بدست آوردن محلول فسفات کلسیم دی هیدروژن از سنگهای فسفات نامحلول مانند فسفات کلسیم Ca3 (PO4) 2 استفاده می شود. به روش صنعتی مورد استفاده در تولید اسید سولفوریک “فرآیند تماس” گفته می شود. در اولین مرحله ، دی اکسید گوگرد با سوزاندن گوگرد و سولفیدها تشکیل می شود. دی اکسید گوگرد با اکسیژن بیشتر واکنش داده و تری اکسید گوگرد را تشکیل می دهد ، اما این واکنش کندتر رخ می دهد. در فرآیند تماس ، مخلوط دی اکسید گوگرد و اکسیژن با تماس با سطح کاتالیزورهای فلز پلاتین یا اکسید وانادیوم عبور می کند. انحلال مستقیم اسید سولفوریک باعث ایجاد رطوبت اسید سولفوریک می شود. هنگامی که این رطوبت با آب مخلوط می شود ، اسید سولفوریک غلیظ به دست می آید. توجه داشته باشید که واکنش ها در فرآیند تماس گرمازا هستند. کارخانه های تولید کننده اسید سولفوریک نیز از این گرمای آزاد شده بهره می برند.

فروش بدون واسطه اسید سولفوریک بسته بندی

فروش بدون واسطه اسید سولفوریک بسته بندی مجموعه ما در جهت رقم زدن یک خرید به صرفه و لذت بخش برای مصرف کنندگان عزیز محصولات تولید خود یعنی انواع اسید سولفوریک را به صورت بسته بنید و مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند. جهت ثبت سفارش این محصولات با ما تماس بگیرید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید