مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده اکسید روی به کشور های همسایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص آنتی بیوتیک بودن اکسید رویمعتبر ترین فروشندگان اکسید روی در ایران

صادرات عمده اکسید روی به کشورهای همسایه از کشورمان بسیار افزایش یافته است. اکسید روی کارایی های زیادی در صنایع مختلف داشته و به همین دلیل در کارخانه های ما تولید شده و روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود.

صادرات عمده اکسید روی به کشور های همسایه

خواص آنتی بیوتیک بودن اکسید روی

خواص آنتی بیوتیک بودن اکسید رویخواص اکسید روی بسیار منحصر به فرد و خاص می باشد و به خاطر همین تولید و فروش آن هم افزایش پیدا کرده است.  اکسید روی یک ترکیب معدنی است که وقتی مخلوط روی با اکسیژن تشکیل می شود و فرمول آن ZnO است ، تشکیل می شود.

 این نیمه هادی در یک ماده طبیعی در ماده معدنی معروف به زینکیت یافت می شود ، اگرچه تولید مصنوعی آن بیشترین بازار به فروش می رسد که مورد استفاده قرار می گیرد ، به عنوان پودر سفید و نامحلول در آب ، به عنوان یک عنصر افزودنی ، در این ترکیب قرار دارد.  از مواد مختلف و محصولات نهایی.

 اکسید روی و برنامه های کاربردی

 اکسید روی کاربردهای زیادی در زمینه های مختلف دارد ، این به دلیل تطبیق پذیری آن است ، به عنوان یک ماده پیش ساز سایر ترکیبات.

 پزشکی  متخصصان پوست معمولاً مخلوطی را توصیف می کنند که نام عمومی آن کالامین است و در درصد کم بخشی از اکسید روی را برای رفع خارش و ناراحتی های پوستی مختلف ، مربوط به آلرژی ، گزش حشرات و تحریکات موجود در آن تشکیل می دهد.  پوست کودک ، معروف به بثورات پوشک است.

 دندانپزشکی، در مطب های دندانپزشکی ، اکسید روی همیشه وجود دارد ، زیرا پایه ای عالی برای آمالگام ها محسوب می شود ، ترمیم کننده است و در پروتز دندان مورد استفاده قرار می گیرد ، به منظور ترمیم عملکرد آناتومیکی و زیبایی شناختی قطعات دندانهای از دست رفته.

 لوازم آرایشی  ZnO در محصولات بهداشت شخصی به دلیل خاصیت دفع کننده و ضد باکتریایی آن مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین می توان آن را پیدا کرد ، رقیق کننده مناسبی در دئودورانت ها ، خمیردندانها ، کرم های محافظت از پوست و ضد آفتاب است.

 غذا  اکسید روی در صنایع غذایی بسیار مورد توجه است ، به عنوان منبع روی به برخی غذاها مانند غلات ، نوشیدنی های لبنی و حتی به عنوان ماده نگهدارنده به دلیل قدرت ضد باکتری بالا به آن افزوده می شود.

 لاستیک  بیشترین روی که برای مقاصد صنعتی تولید می شود ، برای پردازنده های لاستیکی تهیه شده است ، زیرا به همراه اسید استئاریک از آن برای هواسازی لاستیک و محافظت از محصول نهایی در برابر قارچها استفاده می شود.

 سرامیک  روی یک مؤلفه فعال در تولید مواد ساخته شده از سرامیک است ، به ویژه آن دسته از محصولاتی که دارای مینای دندان هستند و در کوره به پایان رسیده اند.  این امر به دلیل مقاومت آن در برابر گرما و هدایت حرارتی بالا ، خصوصیاتی است که باعث افزایش خاصیت ارتجاعی مینا می شود ، بنابراین از شکستگی قطعه جلوگیری می شود.

 روکشها  این یک عنصر حیاتی از محصولات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از خوردگی ، مانند پایه ها و رنگ های فلزات و آهن است ، زیرا تجربه نشان داده است محصولاتی که ترکیب آنها حاوی اکسید روی است از دوام و چسبندگی بیشتری برخوردار هستند.  با نیروی بیشتر به سطوح.  قدرت جلوگیری از خوردگی آن به اندازه ای است که پس از عملیات تبدیل ، روی سطوح راکتورهای هسته ای آب تحت فشار استفاده می شود.

 پلاستیک  در شرکتهای تولید پلاستیک (بخصوص قطعات پلی اتیلن و پلی کربنات) مرسوم شده است که یک لایه اکسید روی ، به عنوان یک پوشش محافظ ، در برابر اشعه خورشید بمالند ، که می تواند این مواد را زرد رنگ کند.  همچنین از این ماده استفاده می شود زیرا باعث افزایش زمان اکسیداسیون می شود.

معتبر ترین فروشندگان اکسید روی در ایران

معتبر ترین فروشندگان اکسید روی در ایران ما معتبرترین فروشندگان اکسید روی هستیم که این محصول را به صورت کاملاً بهداشتی و با بسته بندی های عالی در اختیار مشتری قرار می‌دهیم.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید