مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم اسید سولفوریک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک کشاورزیساده ترین راه خرید اسید سولفوریک ایرانی

اسید سولفوریک در صنعت کشاورزی و به ویژه برای تقویت درختان پسته کاربردهای علمی و تایید شده ای دارد. این محصول به صورت بسته بندی 20 لیتری یا بیشتر به بازار عرضه و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. با توجه به کاهش قیمت ها در عرضه مستقیم انواع اسید سولفوریک ایرانی، فروشندگان این مرکز اقدام به این امر جهت صرفه جویی در هزینه باغداران کرده اند. برای کسب اطلاعات تخصصی در مورد نقش اسید سولفوریک در صنعت کشاورزی و باغداری با ما همراه شوید.

عرضه مستقیم اسید سولفوریک ایرانی

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک کشاورزی

اطلاعاتی درباره اسید سولفوریک کشاورزی خاک بسیاری از مناطق کشور به ویژه در استان های مانند کرمان که سطح زیر کشت درختان پسته آنها بسیار زیاد است، بافتی آهکی دارند. این امر موجب شده تا میزان PH خاک افزایش و در نتیجه از جذب مواد معدنی و کودهای ارگانیک توسط درختان تا حدود زیادی جلوگیری شود.
برای رفع این مشکل یکی از بهترین و در عین حال ارزانترین راهکارها استفاده از اسید سولفوریک کشاورزی است. از این محصول به عنوان ماده اولیه جهت تولید کودهای فسفاته و سولفاته نیز استفاده می کنند. طبق آمارها حدود 60 درصد انواع اسید سولفوریک های تولید شده در کارخانجات داخلی با هدف تولید انواع کودهای شیمیایی مورد استفاده در صنایع کشاورزی به کار گرفته می شوند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که اثرات مثبت این محصول در کاهش PH خاک و روند بهبود آن موارد زیر را در بر می گیرد:

  • مناسب برای اصلاح شوری خاک
  • کاهش میزان قلیایی خاک و آب
  • بهبود فرآیند تهویه در خاک های رسی
  • امکان تشکیل هر چه بیشتر سولفات های آلی در بافت خاک

نکته مهم اینکه استفاده از این محصول برای اصلاح خاک باغات پسته، گستردگی بسیار زیادی دارد. از آنجایی که پسته در مناطق کویری و خاک با PH بالا کشت می شود، از اسید سولفوریک با هدف قابلیت جذب عناصر غذایی خاک توسط درخت استفاده می کنند.

ساده ترین راه خرید اسید سولفوریک ایرانی

ساده ترین راه خرید اسید سولفوریک ایرانی خرید اسید سولفوریک ایرانی استاندارد با ترکیبات مناسب در بازار داخلی با توجه به فعالیت گسترده تولید کنندگان تقریباً امری چالش برانگیز خواهد بود. در اینجا باید اشاره کنیم که کلیه باغداران برای دستیابی به یک ترکیب استاندارد جهت مصرف این محصول باید از رابطه بین وزن و لیتر استفاده کنند.
به این معنی که اگر خلوص اسید سولفوریک بیشتر باشد، میزان و درجه خلوص آن نیز افزایش می یابد. با در نظر گرفتن این فاکتور، استاندارهای مصرفی در هر هکتار نباید از حد مجاز بیشتر شود.
برای کسب مشاوره بیشتر و تخصصی با هدف استفاده از اسید سولفوریک ایرانی در باغات پسته و همچنین خرید این محصول با قیمت ارزان می توانید از طریق مشاوران فروش و نمایندگان این مرکز اقدام کنید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید