فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفوریک / فروش اسید سولفوریک تهران | شرکت تولید و پخش مواد شیمیایی تهران

فروش اسید سولفوریک تهران | شرکت تولید و پخش مواد شیمیایی تهران

اسید سولفوریک که آن را به نام جوهر گوگرد در گذشته می شناختند نام دیگر آن سولفات هیدروژن است. اسیدی بسیار قوی است که باهر درصدی در آب حل می شود .صنعت تولید اسید سولفوریک تهران بسیار قدیمی است.هدف واحدهای تولید کننده کاهش آلودگی،افزایش بازده،بهبود بازدهی وایمنی وکاهش هزینه های ساخت وتولید است.عمده ترین کاربرد اسید سولفوریک امروزه در تولید کود های فسفاته می باشد.کاربرد دیگر آن در استخراج مس ،اورانیوم،وانادیم وشستشووآماده سازی فلز جهت رنگ است. اسید فولیک با فلزات واکنش می دهد وهر چه دما بالاتر برود شدت واکنش بیشتر می شود. موارد کاربرد بیشتر اسید فولیک به شرح زیر است؛  

 1. صنایع مهمات سازی 
 2. صنایع آبکاری 
 3. صنایع شوینده 
 4. صنایع باطری سازی  
 5. صنایع کشش کاری 
 6. تولید انواع حشره کش ها 
 7. صنایع نساجی 
 8. عامل آبگیری در خشک کردن میوه ها 
 9. پالایشگاه نفت وتصفیه پساب ها
 10. احیاء اوره
 11. قطعه شویی
 12. صنایع رنگرزی
 13. صنایع کاغذ سازی

فروش اسید سولفوریک تهران. 

 • گرید محصول:اسید سولفوریک آزمایشگاهی،اسید سولفوریک صنعتی.  
 • خلوص:اسید فولیک ۹۸درصد،اسید فولیک ۵۰درصدواسیدفولیک۳۵درصد. 
 • فرمول شیمیایی:H2SO4 
 • حلالیت در آب:نامحلول. 
 • شکل ظاهری:شفاف،بی رنگ وبو     

شرکت های تولید اسید سولفوریک در تهران باتولیدو فروش اسید سولفوریک ۹۸درصد،۵۰درصد،۳۵درصدتوانسته اند گام بزرگی در جهت رضایت مشتری ها بردارندوسهمی در تولید ملی وبازار های جهانی داشته باشند.خالص سازی اسید سولفوریک جهت خارج کردن آب از اسید انجام میشود وچون نقطه جوش اسید از آب کمتر است وهمچنین خطرانفجار از روش جوشاندن استفاده نمی کنندودر عوض از روش های کروماتوگرافی مایع با کارایی  بالایاHPLCاستفاده می شود.اضافه کردن آب به اسید سولفوریک به دلیل حرارت بسیار بالا در هنگام واکنش آب واسید باعث بیرون ریختن آب داغ می شود واصلا توصیه نمی شود.

فروش اسید سولفوریک تهران | شرکت تولید و پخش مواد شیمیایی تهران

سفارش اینترنتی انواع مواد شیمیایی

سفارش اینترنتی انواع مواد شیمیایی سفارش اینترنتی انواع مواد شیمیایی به راحتی انجام می شود به گونه ای که شما با سرچ کردن نام آن می توانید با تمامی شرکت های تولید کننده وفروشنده آشنا شده وقیمت آن را به صورت آنلاین دریافت کنید همچنین با نمایندگی های فروش آن ارتباط پیدا کنید.  

فروش اسید سولفوریک اصفهان در بشکه های ۲۲۰لیتری ،مخزن،وتانکر های۲۵تنی انجام می شود.

خرید اسید سولفوریک صنعتی

خرید اسید سولفوریک صنعتیشرکت های فروشنده اسید سولفوریک اصفهان وتهران وسایر شهرهای ایران باراه اندازی سایت فروش این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا به آسانی بتوانند خرید اسید سولفوریک صنعتی وآزمایشگاهی را انجام دهندواز قیمت ها به صورت آنلاین اطلاع یابند.   

اسید سولفوریک قسمت عمده باران های اسیدی را از آلاینده های جوی مثل so3حاصل از دود کارخانه ها تشکیل می دهد بنابر این اثرات زیست محیطی نیز دارد.خالص سازی so2وهوا برای جلوگیری از مسموم شدن کاتالیزور لازم است گازها پس از شستشو با آب با اسید سولفوریک خشک می شوند.    

نکات ایمنی  

خوردن اسید سولفوریک باعث آسیب دائمی دهان وایجاد زخم های عمیق میشود .تنفس آن باعث آسیب به مجاری هوایی وآلوئل ها می شود .تماس آن با چشم باعث سوزش وزخم چشم می شود وباید آن را با آب فراوان ومحلول بی کربنات سدیم یک درصد شستشو داد.بناربراین در هنگام استفاده نکات ایمنی را کاملا رعایت کنید.

فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد تهران

فروش اسید سولفوریک 98 درصد تهرانفروش اسید سولفوریک غلیظ یا۹۸درصدبه دلیل اینکه تمایل بسیار زیادی برای واکنش با آب دارد به همین دلیل درخشک کردن مواد کاربرد دارد.خرید اسید سولفوریک ۹۸درصد یابادرجه خلوص دیگر نیاز به مجوز دارد ودر غیر این صورت اجازه خرید به مشتری داده نمی شود.

قیمت اسید سولفوریک در تهران

قیمت اسید سولفوریک در تهرانقیمت اسید سولفوریک ۹۸ درصد در تهران زیر ۱۰۰لیتر هر لیتر ۱۵۰۰۰تومان می باشدوبالای ۱۰۰لیتر هر لیتر۱۱۰۰۰تومان به فروش می رسد. 

قیمت اسید سولفوریک۹۸درصد به عرضه وتقاضا ،قیمت گوگرد به عنوان ماده ی اولیه وهزینه حمل ونقل بستگی دارد. 

 تهیه وتامین اسید سولفوریک در حجم بالا  توسط تولید کنندگان اصلی انجام وبه وسیله ماشین آلات ایمن به محل منتقل می شود.امکان تهیه وفروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد در  اصفهان،تهران ،البرز،کرمانشاه،همدان باید به صورت کم واسطه امکان پذیر باشد .اسید سولفوریک از محصولات پر کاربرد در صنعت می باشد وباید با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار بگیرد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ارزان اسید سولفوریک ۲۰ لیتری

اسید سولفوریک یک ماده شیمیایی بسیار قوی است که در گذشته به آن جوهر گوگرد هم می‌گفتند؛ این ماده شیمیایی به راحتی در آب حل می‌شود و نقطه جوش بالایی دارد. اسید سول

پاسخی بگذارید