مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده اسید سولفوریک غلیظ صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت بهتر انواع اسید سولفوریک صنعتیقیمت روز بهترین اسید سولفوریک غلیظ

از بین تمام محصولات صنایع شیمیایی سنگین، اسید سولفوریک (H2SO4) شاید مهمترین باشد و تولید آن به عنوان علامت مشخصه بلوغ تکنولوژیک یک کشور تلقی می شود. قیمت آن نسبتاً پایین است، بنابراین در تکنیک های تولید صنعتی از مواد اولیه ای استفاده می شود. قصد خرید عمده دارید؟ مجموعه ما فروشنده عمده اسید سولفوریک غلیظ صنعتی می باشد.

فروش عمده اسید سولفوریک غلیظ صنعتی

شناخت بهتر انواع اسید سولفوریک صنعتی

شناخت بهتر انواع اسید سولفوریک صنعتی صنعتی که بیشترین میزان اسید سولفوریک صنعتی را مصرف می کند کودها هستند. اسید سولفوریک در ترکیب با سنگ فسفریک و طی فرآیند تصفیه ، اسید فسفریک بدست می آید. با آمونیاک ، سولفات آمونیوم تولید می شود که یکی دیگر از کودهای رایج است. یک ماده اولیه جذاب دی اکسید گوگرد (SO2) است که در فرآوری پیریت ها تولید می شود ، زیرا علاوه بر پرداختن به یک مشکل زیست محیطی (وین ، 2000) یک ماده شیمیایی قابل تقدیر در بازار به دست می آید. اسید سولفوریک برای صنعت آهن و فولاد مهم است. به مقدار زیاد برای از بین بردن زنگ زدگی ، اکسیداسیون و سایر ناخالصی ها استفاده می شود. در صنایع شیمیایی معدنی ، از اسید سولفوریک در تولید رنگدانه های دی اکسید تیتانیوم ، اسید کلریدریک و اسید هیدروفلوئوریک استفاده می شود. باتری های سربی مورد استفاده در وسایل نقلیه حاوی اسید سولفوریک هستند

– مواد معدنی از بازیابی گازهای گوگردی ناشی از کلسیون و تصفیه بهره برداری از معدن است.

گاز تمیز با یک کاتالیزور پنتوکسید وانادیوم به یک مبدل کاتالیزوری چهار تخته تغذیه می شود که در آن تبدیل 99.5 میلی مول درصد دی اکسید گوگرد حاصل می شود (شوکلا ، 1997). باقیمانده ای که واکنش ندهد به جو تخلیه می شود (ESA-EFMA ، 2000). طبق توصیه های ارائه شده توسط شوكلا (1997) ، ذرات كاتالیست سازنده بسترهای بسته بندی شده مبدل ، حلقه های استوانه ای با قطر داخلی 4 میلی متر ، قطر خارجی 10 میلی متر و طول 13 میلی متر هستند (Rosas ، 2004). گاز خارج شده از بستر مبدل دوم کاتالیزوری به سیستم چیلر ارسال می شود و سپس به اولین ستون جذب هدایت می شود. برای جلوگیری از آلودگی محصول و اتصال ستون جذب ، گاز از طریق دستگاه اسکرابر عبور داده می شود تا ریزدانه های پنتا اکسید وانادیوم تولید شده در مبدل کاتالیزوری رسوب کند. شکل 2 دما در ورودی و خروجی تختخوابهای بسته بندی شده و همچنین تبدیل شده در هر یک از آنها را نشان می دهد. لازم به ذکر است که گازی که در اتمسفر تخلیه می شود از قبل مطابق با مقررات مکزیکی است که در کارخانه های تولید اسید سولفوریک اعمال می شود ، زیرا برای هر تن H2SO4 تولید شده 2.9 کیلوگرم SO2 از طریق دودکش تخلیه ریخته می شود. استاندارد قابل اجرا مشخص می کند که برای کارخانه های جدید تخلیه 13 کیلوگرم SO2 در هر تن H2SO4 تولید شده مجاز است (Rosas ، 2004).

قیمت روز بهترین اسید سولفوریک غلیظ

قیمت روز بهترین اسید سولفوریک غلیظ یکی از اهداف اصلی مجموعه ما رساندن بهترین اسید سولفوریک به دست مصرف کننده نهایی با قیمتی استثنایی می باشد. در همین راستا مرکز خریدی ایجاد نموده ایم که پاسخ گوی نیاز شما صنعتگران می باشد. جهت استعلام قیمت اسید سولفوریک غلیظ و یا ثبت سفارش آن با ما تماس بگیرید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید