مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده اسید سولفوریک ۲۰ لیتری با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرید و فروش اسید سولفوریک خوراکیارزان ترین اسید سولفوریک ۹۸ درصدفروش اسید سولفوریک رقیق در بازار داخلیآخرین قیمت اسید سولفوریک در بازار جهانیبهترین و پرفروش ترین مارک اسید سولفوریکمراکز فروش اسید سولفوریک صنعتی با کیفیتمراحل تولید و عرضه اسید سولفوریک کشاورزی

اسید سولفوریک یا جوهر گوگرد یک اسید بسیار قوی است که با هر درصدی می‌تواند در آب حل شود. این مایع نقطه جوش بالایی دارد. اسید سولفوریک در حقیقت با حل شدن در آب محلول های اسیدی مختلفی تولید می‌کند. اسید سولفوریک به طور طبیعی در گازهایی که از آتش فشان ها خارج می‌شوند وجود دارند. این اسید بسیار خورنده است و در باران های اسیدی نیز وجود دارد و تقریبا قسمت بسیار زیادی از باران های اسیدی اسید سولفوریک می‌باشد. اسید سولفوریک همچنین با آهن نیز واکنش نشان می‌دهد. پس اسید سولفوریک جزو مواد بسیار خطرناک می‌باشد. فروش اسید سولفوریک ۲۰لیتری در کارخانه های تولید کننده این مواد شیمیایی بسیار قوی با قیمت مناسب و ارزان انجام می‌شود. این اسید در حقیقت به صورت لیتری برای مصارف مختلف به کار می‌رود. اسید سولفوریک پتروشیمی یکی از قوی ترین اسید سولفوریک های ساخته شده می‌باشد. 

فروش عمده اسید سولفوریک ۲۰ لیتری با قیمت مناسب

بازار خرید و فروش اسید سولفوریک خوراکی

بازار خرید و فروش اسید سولفوریک خوراکیاسید سولفوریک خالص ماده ای بی رنگ، بی بو و بسیار خورنده است. نوعی دیگر از اسید سولفوریک، اسید سولفوریک خوراکی می‌باشد. اسید سولفوریک خوراکی نوع رقیق شده ی این محصول می‌باشد که تحت شرایط خاص به دست می آید و باید در شرایط خاصی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در تولید اسید سولفوریک خوراکی گوگرد ماده ی اصلی برای تولید این ماده می‌باشد. اسید سولفوریک به دو نوع غلیظ و رقیق تقسیم بندی می‌شود. اسید سولفوریک غلیظ وقتی که سرد باشد به راحتی با فلزاتی مانند آهن و مس واکنش نشان می‌دهد.

اسید سولفوریک غلیظ برای واکنش با آب تمایل زیادی دارد به همین دلیل بیشتر اوقات از اسید فولیک به عنوان یک عامل رطوبت زدا یا خشک کننده استفاده می‌کنند. با این محلول می‌توان ترکیبات زیادی را بدون رطوبت نمود. وقتی که اسید سولفوریک غلیظ با آب مخلوط می‌شود مقدار زیادی حرارت تولید و آزاد  می‌کند. برای اینکه بتوان اسید سولفوریک غلیظ را به اسید سولفوریک رقیق تبدیل کرد باید آن را به آرامی با آب سرد مخلوط کرد و با هم زدن یکنواخت افزایش گرما را محدود کرد. قیمت اسید سولفوریک غلیظ را می‌توان در سایت های معتبر شرکت های تولید کننده ی این محصول مشاهده نمود. 

نوع دیگر اسید سولفوریک، اسید سولفوریک رقیق است. اسید سولفوریک رقیق بسیار قوی است و هنگامی که کاغذ لیتموس آبی را در این محلول وارد می‌کنند کاغذ به رنگ قرمز در می آید. اسید سولفوریک رقیق با بسیاری از فلزات واکنش نشان می‌دهد و گاز هیدروژن آزاد می‌کند. همچنین این محصول با بسیاری از نمک ها نیز واکنش نشان می‌دهد. اسید سولفوریک یکی از مهم ترین مواد شیمیایی صنعتی می‌باشد. که تقریبا هر ساله مقدار بیشتری از این محصول تولید می‌شود. تولید روز افزون اسید سولفوریک به دلیل کاربرد های فراوانی است که این مواد شیمیایی دارد. در حقیقت این محصول در تولید کالاهای تولیدی نقش بسیار زیادی ایفا می‌کند.

یکی از این محصولات کود شیمیایی است. در تولید کود شیمیایی از اسید سولفوریک رقیق شده استفاده می‌شود. از اسید سولفوریک در تهیه ی محصولات دیگر از جمله رنگ ها، رنگدانه ها، مواد شوینده، مواد منفجره، مواد مخدر و تولید اسید های دیگر از جمله اسید نیتریک و اسید هیدروکلریک استفاده می‌شود. اسید سولفوریک همچنین در فرایند پالایش نفت نیز بسیار کاربردی است. در حقیقت در پالایش نفت، زدودن ناخالصی ها از بنزین و سایر محصولات پالایشگاهی به وسیله ی این مواد صورت می‌گیرد. همچنین از این اسید بسیار قوی برای تمیز کردن آهن و فولاد استفاده فراوانی می‌شود. یکی دیگر از موارد کاربرد اسید سولفوریک استفاده از آن در تولید پارچه ی ریون یا ابریشم مصنوعی است.

از این ماده به عنوان الکترولیت در شارژ کردن باطری ماشین ها و وسایل نقلیه ی دیگر استفاده می‌شود که به آن اسید باتری نیز گفته می‌شود. این ماده بسیار قوی خطراتی نیز دارد. در حقیقت اسید سولفوریک می‌تواند سوختگی های بسیار شدیدی ایجاد کند مخصوصا اگر اسید سولفوریک از نوع غلیظ آن باشد. در حقیقت اگر اسید سولفوریک غلیظ با پوست برخورد داشته باشد می‌تواند پوست و گوشت بدن را به راحتی تجزیه کند. این اسید قوی برای چشم نیز مضراتی دارد. در حقیقت اگر با چشم تماس داشته باشد می‌تواند به راحتی قرنیه چشم را له کند و باعث کور شدن دائمی فرد شود.

اگر این ماده به اندام های داخلی بدن برسد می‌تواند اثرات جبران ناپذیری برای فرد ایجاد کند و حتی منجر به کشته شدن فرد شود. به همین دلیل در هنگام کار با اسید فولیک باید بسیار مراقب بود تا با چشم دستها و دیگر اندام های بدن تماسی نداشته باشد که باعث بروز مشکل شود. به همین دلیل اسید سولفوریک را باید در ظرف هایی که از مواد غیر واکنش دهنده تهیه شده اند نگهداری کرد. یکی از این مواد غیر واکنش دهنده شیشه است که هیچ واکنشی با اسیدفولیک نمی‌دهد و خطری ایجاد نکرده و گازی نیز تولید نمی‌کند.

همچنین افراد در هنگام استفاده از این ماده و کار با آن باید حتما دستکش مخصوص دستشان کنند و عینک های شیشه ای مخصوصی نیز بر چشم داشته باشند تا از خطرات احتمالی تا حد ممکن جلوگیری به عمل آورند. همچنین استفاده از لباس های ایمنی در حین انجام کار بسیار ضروری می‌باشد. اگر پوست فردی به اسید سولفوریک آغشته شود باید آن ناحیه را با آب بسیار زیاد شست و شو داد و حداقل ده الی پانزده دقیقه این کار را ادامه داد تا اطراف پوست آسیب دیده خنک شود تا از آسیب های ثانویه جلوگیری به عمل آید. 

اسید سولفوریک خوراکی در بازار موجود می‌باشد و با قیمت های متفاوت نیز خرید و فروش می‌شود. این محصول با توجه به نوع آن که اسید سولفوریک خوراکی باشد یا اسید سولفوریک کشاورزی یا اسید سولفوریک رقیق و غلیظ قیمت های متفاوتی نیز دارد. در بازار انواع شرکت ها با برند های مختلف دست به تولید این ماده اسیدی بسیار قوی زده اند که فروش بسیاری نیز دارد. برای خرید این ماده با توجه به نیاز خود می‌توان به شرکت ها و کارخانه های پتروشیمی مراجعه و محصول مورد نظر خود را خریداری نمود. انواع بسته بندی اسید سولفوریک در این شرکت ها موجود می‌باشد. این بسته بندی ها از اسید سولفوریک ۲۰لیتری تا اسید سولفوریک ۱۰۰۰لیتری موجود می‌باشد و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. 

ارزان ترین اسید سولفوریک ۹۸ درصد

خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد به معنای خرید اسید سولفوریک غلیظ یا خالص است. به طور کلی اسید سولفوریک با غلظت کمتر از ۲۹درصد اسید سولفوریک رقیق خوانده می‌شود و اسید سولفوریک با غلظت بین ۲۹ تا ۳۲ درصد اسید باتری است. اسید سولفوریک با غلظت ۶۲ تا ۷۰ درصد به نام اسید سولفوریک کو ساز معروف است. همچنین اسید سولفوریک با غلظت بین ۷۸ تا ۸۰ درصد به نام اسید گلاور خوانده می‌شود. اسید سولفوریک بدون آب خالص بسیار قطبی است و جریان الکتریسیته را به راحتی از خود عبور می‌دهد. بنابراین در ترکیب کردن آب و اسید سولفوریک باید توجه داشت که همیشه اسید سولفوریک به آب اضافه شود.

زیرا ترکیب این دو ماده بسیار گرما زا است و باعث پاشیدن آب و اسید به اطراف می‌شود. در حقیقت وقتی اسید را به آب اضافه می‌کنید این اسید نقش محدود کننده را دارد و این پدیده رخ نمی‌دهد. به همین دلیل بخاطر همین خاصیت اسید از آن در خشک کردن مواد شیمیایی مختلف استفاده می‌شود. ارزان ترین اسید سولفوریک ۹۸ درصد را می‌توان با قیمت مناسب به صورت عمده از شرکت هایی مثل شرکت های پتروشیمی کارخانه های تولید کننده ی این محصول تهیه و خریداری نمود. بیشتر مراکز فروش اسید و مشتقات آن، اسید سولفوریک را دارا می‌باشند.

با مراجعه به این مراکز می‌توان غلیظ ترین و خالص ترین اسید ها را خریداری کرد و در کار خود مورد استفاده قرار داد. قیمت این اسید اگر به صورت عمده از این مراکز و کارخانه ها خریداری شود بسیار ارزان تر است و مقرون به صرفه تر نیز می‌باشد. قیمت ارزان و عمده ی این محصول باعث شده است روز به روز فروش آن نیز بیشتر شود و توجه خریداران زیادی را به خود جلب کند. از همین رو روز به روز بر تولیدات این اسید سولفوریک غلیظ نیز افزوده می‌شود. 

فروش اسید سولفوریک رقیق در بازار داخلی

فروش اسید سولفوریک رقیق در بازار داخلیهمانطور که گفته شد اسید سولفوریک رقیق اسیدی است که غلظت آن کمتر از ۲۹درصد باشد. از اسید سولفوریک رقیق استفاده های فراوانی در صنعت می‌شود. اسید سولفوریک رقیق نسبت به اسید سولفوریک غلیظ قیمت پایین تری دارد به همین دلیل فروش اسید سولفوریک رقیق در بازار داخلی برای مصارف خاصربسیار بیشتر است. فروش این محصول در بازار هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم انجام می‌شود. در فروش مستقیم این محصول را مستقیما می‌توان از کارخانه ها و مراکز تولید اسید سولفوریک با قیمت مناسب و به صورت عمده خریداری نمود. همچنین می‌توان این محصول را به صورت اینترنتی از سایت های مربوطه سفارش داد و خریداری نمود. 

آخرین قیمت اسید سولفوریک در بازار جهانی

در حقیقت امروزه قیمت اسید سولفوریک پایدار نبوده و روزانه تغییر می‌کند. به دلیل اینکه ماده ی اصلی و تشکیل دهنده ی اسید سولفوریک گوگرد است، قیمت این محصول با توجه به قیمت گوگرد تغییر می‌کند. با توجه به این که نرخ قیمت گوگرد در روزانه در بورس کالا مشخص می‌شود، قیمت اسید سولفوریک نیز تا حدودی مشخص خواهد شد. قیمت اسید سولفوریک تحت تاثیر عوامل دیگر نیز قرار می‌گیرد در حقیقت یکی از این عوامل قیمت تمام شده ی این اسید در بازار جهانی است و عامل دیگر مربوط به هزینه ی حمل و نقل می‌شود. تولید و تامین اسید سولفوریک خالص توسط کارخانه های معتبری انجام می‌شود که روزانه چندین تن اسید سولفوریک تولید و به سراسر کشور ها توزیع می‌کنند. به طور کلی با توجه به اینکه روز به روز بر قیمت این محصول افزوده می‌شود و متقاضیان زیادی نیز دارد مصرف کنندگان می‌توانند با پیش خرید کردن این محصول این افزایش قیمت را کمتر کنند. 

بهترین و پرفروش ترین مارک اسید سولفوریک

بهترین و پرفروش ترین مارک اسید سولفوریکقیمت اسید سولفوریک بسته به نوع بسته بندی که این محصول دارد و همچنین مارک این محصول متفاوت می‌باشد. اسید سولفوریک آرسیان کو یکی از این برند ها می‌باشد که سالانه چندین تن از این اسید را تولید و به بازار فروش عرضه می‌نماید. برای تهیه ی بهترین و پر فروش ترین مارک اسید سولفوریک می‌توان به سایت های مربوط به فروش این محصول مراجعه کرد و از انواع قیمت ها و کیفیت های مختلف آن آگاه شد و در نهایت بهترین و پر فروش ترین مارک اسید سولفوریک را یافت و آن را خریداری نمود. 

مراکز فروش اسید سولفوریک صنعتی با کیفیت

اسید سولفوریک صنعتی همانطور که گفته شد کابرد های فراوانی در صنعت از جمله صنعت کشاورزی و استفاده از آن در تهیه ی انواع کود های شیمیایی دارد. به همین منظور مراکزی برای فروش این نوع اسید در نظر گرفته شده است که با مراجعه به این کارخانه ها و مراکز می‌توان بهترین و باکیفیت ترین اسید سولفوریک صنعتی را برای مصارف مختلف تهیه و خریداری کرد. این مراکز فروش بهترین اسید سولفوریک صنعتی را چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. 

مراحل تولید و عرضه اسید سولفوریک کشاورزی

مراحل تولید و عرضه اسید سولفوریک کشاورزیحقیقتا تولید اسید سولفوریک خالص مراحلی دارد که باید به ترتیب طی شود. برای تولید اسید سولفوریک ۹۸ درصد ابتدا باید گوگرد را استخراج کرد. در مرحله ی بعد باید این گوگرد استخراج شده را به دی اکسید گوگرد طی فرایند خاصی تبدیل کرد. مرحله ی بعدی مرحله ی تبدیل دی اکسید گوگرد به تری اکسید گوگرد می‌باشد. مرحله ی آخر که سولفوریک اسید خالص در آن تهیه می‌شود مرحله ی تبدیل تری اکسید گوگرد به اسید سولفوریک غلیظ یا ۹۸ درصد است که بسیار قوی و خطرناک می‌باشد. اسید سولفوریک در کشاورزی کاربرد فراوانی دارد.

از این اسید در تهیه ی کود های شیمیایی نیز استفاده می‌شود. در حقیقت اسید سولفوریک پر کاربرد ترین و مهم ترین ماده در تولید کود می‌باشد یعنی حدود ۶۰ درصد از تولیدات این اسید صرف تهیه و تولید کود های شیمیایی می‌شود. استفاده از اسید سولفوریک در کود های شیمیایی به طور چشمگیری باعث حاصلخیز شدن خاک می‌شود. همچنین در تولید سولفات آمونیوم که یک کود شیمیایی بسیار پر کاربرد در زمین های کشاورزی می‌باشد از اسید سولفوریک استفاده می‌شود. استفاده از اسید سولفوریک در صنعت کشاورزی امروزه پیشرفت چشمگیری داشته طوریکه می‌توان گفت صنعت کشاورزی بدون این ماده رونق بسیاری نخواهد داشت.

درصد بسیار ناچیزی از اسید سولفوریک به طور مستقیم در کود های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع برای استفاده از این اسید مقدار کمی از آن را با مقداری کود های مایع ترکیب می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند. مراحل تولید اسید سولفوریک کشاورزی که از جمله ی آن می‌توان به کود سوپر فسفات اشاره کرد به این صورت است که ابتدا فسفات موجود در در سنگ فسفات در واکنش با اسید سولفوریک به مونو کلسیم فسفات تبدیل شده و در این کود مورد استفاده قرار می‌گیرد. عرضه ی این محصول نیز توسط کارخانه های تولید کننده و مراکز فروش این محصول صورت می‌گیرد و مشتریان می‌توانند کود و دیگر محصولات کشاورزی مورد نیاز خود را از این فروشگاه های عرضه کننده اسید سولفوریک خریداری نمایند. 

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید