مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم اسید سولفوریک صنعتی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

از اسید سولفوریک صنعتی چه می دانید؟مراکز خرید اسید سولفوریک صنعتی خالص

اسید سولفوریک صنعتی در واقع به یک نوع ماده یا مواد شیمیایی گفته می شود که  بدون بو و رنگ و به صورت مایع ای شفاف رنگ است که به آن سولفات هیدروژن نیز گفته می شود این ماده شیمیایی که جزء اسید های معدنی بوده است به آب و موادی که در دسته فلزات قرار دارند به جز سرب و جیوه واکنش نشان می دهد .این ماده در دسته مواد شیمیایی خطرناک قرار دارد که در دمای ۲۹ درجه سانتیگراد می تواند بر اثر جوش زیاد به افراد نزدیک آن آسیب های جدی برساند.

فروش مستقیم اسید سولفوریک صنعتی خالص

از اسید سولفوریک صنعتی چه می دانید؟

از اسید سولفوریک صنعتی چه می دانید؟ اسید سولفوریک خالص، اسیدی بسیار قوی با چگالی بالا که از ترکیب سولفور دی اکسید و اکسیژن ساخته می شود و فرمول شیمیایی آن H۲ و So است دمای ذوب آن  ۲۰ درجه سانتیگراد است و با اسید هایی مانند نیتریک اسید، هیدروکلریک اسید، هیدروبرمیک اسید، سولفید هیدروژن، پروکسی مونو سولفوریک اسید و پرکلریک اسید مرتبط است. 

سولفوریک اسید به دلیل اینکه حجم تولید آن در جهان بیشتر از سایر مواد شیمیایی و اسید ها است سلطان مواد شیمیایی نام گرفته است در واقع هر کشوری که بیشترین میزان مصرف اسید سولفوریک را داشته باشد یعنی نشان از پیشرفت زیاد آن کشور است.

بیشترین استفاده ای که از اسید سولفوریک می‌شود برای تولید کود های شیمیایی است که  در ساخت فراوری سنگ ها و مواد معدنی، سنتز شیمیایی، تصفیه فاضلاب و پالایشگاه های نفت کاربرد دارد. همچنین اسید سولفوریک کشاورزی در باغات پسته برای بهره برداری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و بازدهی زیادی نیز در این صنعت دارد اسید سولفوریک صنعتی به قدری قوی بوده که یک قطره از آن به راحتی می تواند ضخیم ترین پارچه ها را از بین ببرد البته واکنش این نوع اسید می تواند با درصد دلخواه و معینی تنظیم شود. 

مراکز خرید اسید سولفوریک صنعتی خالص

مراکز خرید اسید سولفوریک صنعتی خالص از مهم ترین کاربرد های اسید سولفوریک که فروش این محصول شیمیایی را زیاد کرده است استفاده آن  در اسیدی کردن چاه های نفتی، تصفیه مواد نفتی و شیمیایی، استخراج مواد اورانیوم و تولید کود های شیمیایی است. برای خرید اسید سولفوریک که جزء ارزان ترین اسید های موجود در بازار است مرکز هایی وجود دارد که اسید سولفوریک را به صورت عمده و فله ای و در بسته بندی های  ۲۰لیتری و ۳۵ کیلو گرمی می‌فروشند که دارای مجوز قانونی هستند چرا که فروش اسید سولفوریک بدون مجوز ممنوع است اسید سولفوریک در ایران مورد نیاز بسیاری از کارخانه های ساخت مواد صنعتی و شیمیایی است که متناسب با نیاز آنها اسید سولفوریک در  حجم و غلظت های متفاوتی ساخته و به بازار عرضه می شود. 

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید