مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسید کلریدریک صنعتی | فروشگاه انواع محصولات شیمیایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید اسید کلریدریککلرزنی مواد شیمیایی آلیترکیبی از هیدروژن و کلرفرآیند تولید اسید سولفوریک نمکفروش اسید کلریدریک صنعتیقیمت عمده اسید کلریدریکهیدروکلریک اسیدجوهر نمک و تولید کلرید کلسیمصادرات اسید کلریدریک در فرآوری سنگ معدنکاربرد های هیدروکلریک اسیدخرید و فروش اینترنتی مواد شیمیایی

هیدروکلریک اسید یک محلول شفاف ، بی‌رنگ و به شدت دارای بوی تند از هیدروژن کلرید در آب است . اسید کلریدریک صنعتی یک اسید معدنی بسیار خورنده و یک اسید قوی  با استفاده‌های صنعتی زیادی است . هیدروکلریک اسید را می توان به‌طور طبیعی در اسید معده یافت کرد . شما قیمت اسید کلریدریک صنعتی را می توانید در فروشگاه های انواع محصولات شیمیایی از طریق یک جستجوی ساده در فضای مجازی پیدا کرده . و مقدار متناسب با نیاز خود را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید . فروش اسید کلریدریک اسید در اکثر فروشگاه های محصولات شیمیایی انجام می شود . فروشگاه های انواع محصولات شیمیایی علاوه بر فروش آن ها دارای محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی نیز می باشند .

قیمت اسید کلریدریک صنعتی | فروشگاه انواع محصولات شیمیایی

خرید اسید کلریدریک

خرید اسید کلریدریک

ساخت هیدروکلریک اسید، همچنین به عنوان اسید موریاتیک شناخته می شود، یک محلول آبی از گاز کلرید هیدروژن است.
اسید هیدروکلریک در ایالات متحده و در درجه اول با چهار روش اساسی تولید می شود:

  • کلرزنی مواد شیمیایی آلی

  • ترکیبی از هیدروژن و کلر

  • فرآیند تولید اسید سولفوریک نمک

و به عنوان یک محصول مشترک در تولید سیلیس. بیشتر اسید هیدروکلریک از کلر شدن مواد شیمیایی آلی با مقادیر بسیار کمتری از سایر فرآیندهای تولید می شود. فروشگاه های اینترنتی مفتخر اند با ارائه انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب ، رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند .
فروش اسیدکلریدریک در مقادیر دلخواه و به صورت آنلاین در کمترین زمان در فروشگاه های اینترنتی صورت می پذیرد.
این فروشگاه ها این امکان را برای شما فراهم می اورند که بدون خارج شدن از محل زندگی و کار خود محصولات شیمیایی نظیر اسید کلریدریک را خریداری کرده و بدون متحمل شدن هیچ زحمتی آن را درب منزل خود دریافت نمایید .

فروش اسید کلریدریک صنعتی

فروش اسید کلریدریک صنعتی

اسید هیدروکلریک هم برای از بین بردن رسوبات زنگ زدگی، مقیاس و نامطلوب کربنات در چاههای نفتی برای تشویق جریان نفت خام یا گاز به داخل چاه استفاده می شود.
این استفاده \”تحریک\” نامیده می شود. اسیدی شدن به طور کلی در سازندهای کربنات یا سنگ آهک با تحریک انجام می شود. یک محلول اسیدی در سازند تزریق می شود، که بخشی از سنگ را حل می کند و یک ساختار منافذ بزرگ را در سازند ایجاد می کند و نفوذپذیری موثر آن و جریان روغن را افزایش می دهد.
واکنش آهن با هیدروکلریک اسید به راحتی انجام می شود. لذا تا جایی که ممکن است از تماس این دو ماده با یکدیگر جلوگیری به عمل آورید. هیدروکلریک اسید در تعداد زیادی از کاربری‌ های مقیاس کوچک مثل فرایند چرم سازی، خالص سازی نمک طعام، نظافت و خانه‌داری، و بنای ساختمان‌ها به کار می‌رود. به همین دلیل موارد ذکر شده سهم به سزایی در فروش این محصول یعنی اسید کلریدریک صنعتی ایفا می کنند.
شما می توانید برای خرید اسید کلریدریک صنعتی در اینترنت جستجو کرده و کالای مد نظر خود را بدون صرف کردن وقت زیاد و هزینه های اضافه با تخفیف ویژه خریداری نمایید .

قیمت عمده اسید کلریدریک

قیمت عمده اسید کلریدریکشما نیز اگر دارای کسب و کار هایی در زمینه انواع محصولات شیمیایی هستید. می توانید با خرید عمده اسید سولفوریک و هم چنین اسید کلریدریک 37 درصد و دیگر محصولات شیمیایی از تخفیفات ویژه آن ها بهره مند شوید. شما می توانید این محصولات را از طریق فضای مجازی و بدون واسطه تهیه فرمایید.
این محصولات را با قیمت مناسبی که برای شما نیز سود اوری داشته باشد در اختیار مصرف کننده خرد گذاشته و مشتریان خاص خود را جمع آوری کنید.
شما با خرید عمده اسید کلریدریک می توانید از مزایای خرید عمده این محصول همانطور که گفته شد به طور خاصی بهره مند شوید. این موضوع را بدانید که با یک بار خرید عمده این محصول از ما مشتری دائم ما خواهید شد . و منبعد تمامی محصولات شیمیایی خود را از ما خریداری خواهید نمود .

هیدروکلریک اسید

هیدروکلریک اسید

صنایع غذایی در فرآوری انواع محصولات از اسید هیدروکلریک استفاده می کنند. عمده استفاده از اسید هیدروکلریک توسط صنایع غذایی برای تولید شربت ذرت مانند شربت ذرت با فروکتوز بالا (HFCS) است.
بخش عمده ای از اسید هیدروکلریک مصرف شده در صنعت HFCS برای بازسازی رزین های تبادل یونی که برای از بین بردن ناخالصی ها استفاده می شود، استفاده می شود. از اسید هیدروکلریک نیز می توان برای اصلاح اسید اصلاح نشاسته ذرت و تنظیم pH واسطه ها، محصول نهایی و فاضلاب استفاده کرد. بیشترین کاربرد HFCS در تولید نوشابه است که 70 تا 75 درصد تقاضا را شامل می شود.
اسید هیدروکلریک نیز در سایر برنامه های غذایی از جمله تولید پروتئین گیاهی هیدرولیز شده و سس سویا استفاده می شود. این ماده در اسید کردن استخوان های خرد شده برای تولید ژلاتین و به عنوان یک اسید کننده کننده برای محصولاتی مانند سس، آب میوه های گیاهی و مواد غذایی کنسرو استفاده می شود.
اسید هیدروکلریک در تولید شیرین کننده های مصنوعی مصرف می شود. این ماده در تولید لیزین، کولین کلرید (که هر دو در درجه اول به عنوان مواد افزودنی خوراک دام استفاده می شوند) و اسید سیتریک مصرف می شود.

جوهر نمک و تولید کلرید کلسیم

قیمت عمده اسید کلریدریک

خنثی کننده اسید هیدروکلریک یا جوهر نمک با سنگ آهک (CaCO3) کلرید کلسیم را ایجاد می کند. بیشترین کاربرد کلرید کلسیم، خراشیدن بزرگراه با تولید وابسته به شرایط آب و هوایی است. سایر کاربردها شامل کنترل گرد و غبار، پردازش صنعتی، بازیافت روغن، تصفیه بتن و بالا بردن لاستیک است. کلرید کلسیم همچنین در فرآورده های نفتی مانند لجن حفاری و کار کردن مایعات بیش از حد یا به پایان رسیده است.

صادرات اسید کلریدریک در فرآوری سنگ معدن

اسید کلریدریک در فرآوری سنگ معدن

اسید هیدروکلریک در بسیاری از عملیات معدن برای تصفیه سنگ، استخراج، جداسازی، تصفیه و تصفیه آب مصرف می شود. مقادیر قابل توجهی در بازیابی مولیبدن و طلا مورد استفاده قرار می گیرد. اسید هیدروکلریک برای تبدیل کنسانتره شلیلیت با درجه بالا (CaWO4) و تنگستات سدیم خام به اسید تنگستیز استفاده می شود که به نوبه خود می توان از آن برای تولید فلز و مواد شیمیایی تنگستن استفاده کرد.
اسید هیدروکلریک نیز در فرآوری اورانیوم و زیرکونیوم، استخراج محلول از سنگ معدن بورات، به عنوان یک تنظیم کننده pH در شناور کف سنگ معدن پتاس و در استخراج نادر از زمین از باستنیت استفاده می شود.
صادرات اسید کلریدریک بازار پر رونقی را برای کارخانه های تولیدی آن در کشور ایجاد نموده و کشور های عراق ترکیه ارمنستان افغانستان پاکستان اذربایجان از جمله مشتریان اسید کلریدریک هستند. شرکت آرسیان کو از جمله شرکت های فعال در زمینه صادرات اسید کلریدریک به کشور های همسایه می باشد و همچنین شرکت ارسیان کو در فروش این اسید هیدروکلریک و اسید سولفوریک از بسته بندی های متنوعی استفاده می نماید و به در خواست مشتری در گالن ها و ظرف های 20 لیتری و 220 لیتری و 1000لیتری را صادر می نماید.

کاربرد های هیدروکلریک اسید

کاربرد های هیدروکلریک اسید

اسید هیدروکلریک آبی در انواع مختلفی از کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اینها شامل بازیابی فلزات نیمه قیمتی از کاتالیزورهای مورد استفاده، استفاده به عنوان کاتالیزور در سنتز، استفاده در بازسازی کاتالیزور، کنترل pH، بازسازی رزینهای تبادل یونی مورد استفاده در تصفیه خانه فاضلاب و تاسیسات برقی، خنثی سازی محصولات قلیایی یا مواد زاید و در اسیدی شدن آب نمک می باشد. برای استفاده در تولید کلر و سودا
اسید هیدروکلریک نیز در بسیاری از فرآیندهای تولید دیگر برای مواد شیمیایی آلی استفاده می شود. می توان از آن در تولید p فنیلن دی آمین، رزینهای پلی کربنات، بیس فنول A، رزینهای پلی وینیل کلراید و اتانول (از اتیلن) ​​استفاده کرد.
صنعت داروسازی از اسید هیدروکلریک به عنوان یک کاتالیزور در سنتز، برای کنترل pH، برای دیونیزه کردن آب و به عنوان یک ماده کاهش دهنده (به عنوان مثال، در تولید اسید اسکوربیک و اسید para aminobenzoic) استفاده می کند.
بسیاری از کاربردهای دیگر اسید هیدروکلریک شامل تولید رنگها و رنگدانه ها است. حذف لجن و مقیاس از تجهیزات صنعتی؛ ترمیم، برنزه کردن و از بین رفتن پنهان های صنعت چرم؛ ساخت لوسیون موج دائمی؛ کربن سازی پشم؛ به عنوان دستیار سفید کننده و رنگرزی در صنعت نساجی استفاده کنید. و تصفیه ماسه و خاک رس.

خرید و فروش اینترنتی مواد شیمیایی

خرید و فروش اینترنتی مواد شیمیاییشما نیز اگر به دنبال خرید محصولات شیمیایی هستید می توانید با انجام جستجویی ساده در اینترنت خرید خود را انجام دهید. و دیگر نیازی به عبور و مرور در سطح شهر خود را نخواهید داشت. و هم چنین با خرید و فروش اینترنتی این محصولات می توانید از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.
معمولا خرید و فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی به همراه هم انجام می شود. لذا شما در صورت نیاز هر یک از این موارد می توانید با جستجو در فضای مجازی خرید و فروش محصولات شیمیایی خود را به راحتی انجام دهید و در هنگام خرید این محصولات از تخفیفات بسیاری که برای این کالا ها در نظر گرفته شده است با توجه به فروش بی واسطه این محصولات بهره من شوید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید