فروش محصولات شیمیایی
خانه / اکسید روی / قیمت فروش عمده انواع اکسید روی در سال ۲۰۲۰

قیمت فروش عمده انواع اکسید روی در سال ۲۰۲۰

قیمت فروش عمده انواع اکسید روی در سطح بازار با تمامی اطلاعات موجود است مشتریان در صورت مایل بودن می توانند این هزینه ها را بر اساس نیاز های خاصی که در این زمینه دارند برآورد کنند و فراورده مورد نظر را از بازار سفارش دهند. در کتب قدیمی به این ترکیب توتیا گفته می شود. این محصول به صورت پودری سفید رنگ بوده است اکسید روی در آب نیز غیر محلول است. علاقمندان در صورت مایل بودن این مواد را با روش های متعددی می توانند از بازار سفارش دهند.

قیمت فروش عمده انواع اکسید روی در سال 2020

اهمیت اکسید روی در صنعت

اهمیت اکسید روی در صنعت اکسید روی در صنعت برای صنایع متعددی قابل استفاده بوده است که علاقمندان در سطح کشور برای موارد متعددی از این ماده شیمیایی استفاده می کنند. از این محصول در ساخت و طراحی موارد زیر در داخل کشور استفاده به عمل می اید:

از اکسید روی در صنعت شیشه سازی به صورت انبوه استفاده می گردد تا این محصول به راحتی تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار گیرد.

از اکسید روی در صنعت سرامیک و کاشی سازی نیز استفاده به عمل می آید تا شرکت های سازنده سنگ مورد نظر به راحتی بتوانند طرح مورد نظر خود را تولید کرده و روانه بازار فروش خود کنند.

از اکسید روی صنعت ساخت لاستیک نیز به درستی استفاده می کنند تا محصولات مورد نظر خود را تولید کنند.

از اکسید روی در تولیدی های نرم کننده نیز به کار برده می شود.

اکسید روی در صنعت دارو سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد در این صنعت برای تولید کردن پماد ها پوستی و کرم ضد شوره و کرم های ضد آفتاب نیز استفاده می کنند.

اکسید روی خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارا می باشد که در صورت استفاده باعث مرطوب شدن پوست می شود این ترکیب خاصیت آنتی بیوتیکی نیز داشته است.

اکسید مورد نظر سالانه ۱۰۵ تن در سطح کشور مورد مصرف صنایع مختلف قرار می گیرد. به گونه ای که این مواد در صنعت داروسازی نیز وارد شده است.

صادرات انواع اکسید روی به کشور های همسایه

صادرات انواع اکسید روی به کشور های همسایهصادرات انواع اکسید روی به کشور های همسایه باعث وارد شدن ارز به داخل کشور می گردد. وارد شدن ارز نیز در شرایط اقتصادی کشور موثر بوده است صادرات در کشور باعث رونق گرفتن کسب و کار های متعددی نیز می شود و این مورد باعث می شود که در داخل کشور افراد زیادی مشغول به کار شوند.

اهمیت اکسید روی در کشور به دلیل کاربرد زیاد آن برای تولید محصولات متعدد بوده است. صادرات اکسید روی نیز در سطح کشور به این صورتی که گفته شد می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده اکسید روی پارس از فروشگاه معتبر

امروزه  نام ماده اکسید روی پارس برای افراد زیادی آشناست و در فرهنگ قدیم ایران به معنی توتیا است و برای درمان بیماری های چشمی نیز استفاده می شود. این ماده سفید ر

پاسخی بگذارید