مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع سولفوریک اسید صنعتی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات بارز سولفوریک اسید درجه یکعرضه کننده سولفوریک اسید صنعتی

سولفوریک اسید یک اسید قوی و بسیار خورنده با فرمول H2SO4 خود است. این ماده می تواند مواد مختلف مختلفی را از بین ببرد، از بافت های زنده گرفته تا فلزات و سنگ ها. اسید سولفوریک رقیق با فلزات واکنش داده و هیدروژن تولید می کند. به این ماده نیاز دارید؟ مجموعه ما اقدام به پخش سولفوریک اسید صنعتی خالص نموده است.

پخش انواع سولفوریک اسید صنعتی خالص

خصوصیات بارز سولفوریک اسید درجه یک

خصوصیات بارز سولفوریک اسید درجه یک این ترکیب طیف وسیعی از کاربردها را دارد ، از در بازکننده تخلیه تا باتری های اسید سرب. در بین مردم به “اسید باتری” معروف است. برق را هدایت می کند. وقتی در آب حل می شود ، گرمای بسیار زیادی خارج می شود. همچنین در بسیاری از کاربردهای صنعتی مانند تولید کود ، تصفیه نفت ، تصفیه فاضلاب و سنتز شیمیایی ، مواد رنگی ، مواد منفجره حیاتی است.

خواص شیمیایی

واکنش با آب: واکنش هیدراتاسیون اسید سولفوریک بسیار گرمازا است. به دلایل ایمنی توصیه می شود مقدار کمی اسید را روی آب بریزید تا اینکه آب را روی مقدار زیادی اسید بریزید. وقتی اسید و آب به هم می رسند ، یک واکنش گرمازا اتفاق می افتد. گرمای آزاد شده در نتیجه واکنش سریع باعث تبخیر آب اضافه شده و آب تبخیر شده خارج می شود و باعث ریختن اسید به اطراف می شود. اما افزودن اسید بر روی آب کم کم ، که شیمی دانان آن را “غرق شدن اسید در آب” می نامند. همچنین باعث کاهش اثری می شود که ممکن است با کاهش سرعت واکنش ایجاد شود.

شما باشید ، نه آب روی اسید ، اسید را روی آب اضافه کنید. علاوه بر این ، گرمای تولید شده توسط واکنش اسید سولفوریک و آب ممکن است باعث خراب شدن ظروف شیشه ای شود که از آن استفاده می کنید. به همین دلیل است که باید مراحل را به تدریج و با دقت انجام دهید.

میل زیاد اسید سولفوریک به آب باعث می شود که ماده کم آبی بسیار خوبی در بسیاری از فرآیندهای صنعتی ترجیح داده شود. این را می توان به عنوان مثال ، با مخلوط کردن اسید سولفوریک با شکر یا نشاسته نشان داد. اسید سولفوریک با آب واکنش می دهد ، در حالی که قند یا نشاسته مانند کربن خالص تیره می شود.

واکنش اسید و باز: مانند هر اسید ، اسید سولفوریک با یک واکنش واکنش می دهد و نمک مربوطه را تشکیل می دهد. (سولفات) به عنوان مثال ؛ این ماده با واکنش با سولفات مس II (CuSO4) ، اکسید مس (CuO) و اسید سولفوریک ، که به عنوان قارچ کش استفاده می شود ، سنتز می شود (نام کلی که به مواد شیمیایی مورد استفاده در از بین بردن و کنترل قارچ ها و اسپورهای قارچ گفته می شود).

عرضه کننده سولفوریک اسید صنعتی

عرضه کننده سولفوریک اسید صنعتی مجموعه ما یکی از برترین عرضه کنندگان اسید سولفوریک صنعتی در ایران می باشد. عرضه سولفوریک اسید توسط مجموعه ما به صورت غیر حضوری در مرکز خرید اینترنتی ما صورت می پذیرد. یکی از ویژگی های این مرکز خرید ارائه محصولات با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه است. در کنار این ما برای کسانی که از این مرکز خرید نمایند امتیازات ویژه ای نیز در نظر داریم. پس هر چه سریع تر تماس بگیرید!

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو  شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید